WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS

Home
O nas
Regulamin zamówień
Kontakt

POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
XT2433SLH
Teraz jedno małe urządzenie działające na drodze radiowej, może nam otworzyć, zamknąć, włączyć i wyłączyć wszystko w koło: drzwi garażowe, bramę wjazdową czy oświetlenie podjazdu. Mając do dyspozycji 2 lub 4 kanały możemy dostosować go do własnych potrzeb.
Nowe piloty dostępne są w dwóch technologiach. SLH czyli kod typu Self Learning Hopping umożliwia programowanie pilota od pilota. Ten patent opracowany przez firmę FAAC pozwala na proste i szybkie rozbudowanie systemu o nowych użytkowników. RC czyli kod dynamicznie zmienny to gwarancja bezpieczeństwa. Za każdym razem pilot wysyła inny kod do nadajnika, który rozpoznaje algorytm, dzięki czemu niemożliwe jest skopiowanie sygnału.
Piloty dostępne są także w dwóch częstotliwościach: 433 MHz i 868 MHz. Dzięki temu do każdego środowiska można dopasować najbardziej odpowiednią częstotliwość.
Pilot - XT2 433 SLH
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy