WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS

Home
O nas
Regulamin zamówień
Kontakt

POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
SP2
Nadajnik 2-kanałowy (2 przyciski) do systemów radiowych CAME serii SPACE w nowej, zmienionej stylistycznie obudowie (dostępnej od listopada 2012). Nowy pilot SPACE charakteryzuje się wyraźnym zagłębieniem obudowy, w którym mieszczą się przyciski – ma to zapobiegać przypadkowym wciśnięciom klawiszy, oraz zdecydowanie lepiej wyczuwalnym ‘klikiem’ przycisków.

Bardzo trwała obudowa sprawia, że piloty tego typu można stosować także w obiektach przemysłowych, gdzie poddawany jest bardzo częstemu użytkowaniu. Bateria jest zamontowana w pilocie więc urządzenie jest gotowe do pracy. W połączeniu z radioodbiornikiem przemysłowym (pamięta do 1200 pilotów) można zarządzać dużą liczbą nadajników wykorzystując do tego komputer PC co sprawa, że system radiowy SPACE często znajduje zastosowanie na obiektach z dużą liczbą użytkowników.
Nadajnik 2-kanałowy - SP2
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy