WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS

Home
O nas
Regulamin zamówień
Kontakt

POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
BX243
Przetestowany na zgodność z normami europejskimi. BX243 jest nowym kompletnym siłownikiem do bram przesuwnych, zaprojektowanym do zastosowania w indywidualnych obiektach mieszkalnych. Innowacyjny motoreduktor pozwalający na wykonanie instalacji zawsze zgodnych z parametrami podanymi przez aktualnie obowiązujące normy. Produkt zapewnia użytkownikowi niezawodność, trwałość i spokój.

Funkcje główne:

Oprócz standardowych funkcji sterujących i zabezpieczających, nowa płyta udostępnia funkcje zwiększające kontrolę nad bramą i optymalizujące jej pracę:

SAMOKODOWANIE pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.
AMPEROMETRYCZNE wykrywanie przeszkód.
ZATRZYMANIE RUCHU BRAMY za pomocą pilota.
ZABEZPIECZENIE NIERUCHOMEJ BRAMY. Komendy otwórz/zamknij są ignorowane jeśli w świetle bramy znajduje się przeszkoda.


Zalety:

Baterie wewnętrzne. BX243 jest przygotowany do umieszczenia wewnątrz pomocniczych baterii, do awaryjnego funkcjonowania, gdy zabraknie napięcia w gniazdku.
Technologia enkodera. Motoreduktor wyposażony jest w elektroniczną kontrolę ruchu bramy, bezpieczną i stałą, dla maksymalnego zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa użytkownika.
Zintegrowane wyłączniki krańcowe. BX243 zarządza ruchem bramy poprzez wyłączniki krańcowe wbudowane i zabezpieczone w zespole motoreduktora. Wystarczy wykonać pierwszą regulację w fazie instalowania i kolejne regulacje nie będą już konieczne.
Elektronika na 24 V siłownika BX243 może być zintegrowana z kartą LB90, która w razie zaniku zasilania, uaktywnia awaryjne baterie, umieszczone wewnątrz tego zespołu.
Siłownik bx243
Parametr
Jednostka
Wartosc
Maksymalna masa bramy
kg
300
Maksymalna długość skrzydła
m
8,5
Pobór pradu silnika
A
7 max.
Stopień ochrony
IP
54
Moc Maksymalna silnika
W
170
Predkosc przesuwu
m/min
12
Siła ciągu
N
300
Temperatura pracy
°C
-20 - 50
Dane techniczne siłownika
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy