WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS

Home
O nas
Regulamin zamówień
Kontakt

POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
540
Napęd do bram przemysłowych – segmentowych z centralą pracującą w trybie „dead man”.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

540/541 to napęd elektromechaniczny — samoblokujący, który został tak zaprojektowany, aby spełniać wszystkie oczekiwania klientów w zakresie automatyzacji wszelkich bram sekcyjnych, nawet tych o dużych wymiarach. Jest wygodny w użyciu oraz szybki i tani w montażu. Konieczność dokonania przeglądu okresowego jest sygnalizowana po wykonaniu programowanej ilości cykli pracy.

MOC I BEZPIECZEŃSTWO
Stałe i kompletne smarowanie stalowych przekładni i łożysk wewnętrznych w kąpieli olejowej oraz umieszczenie elementów napędu w solidnej obudowie aluminiowej, zapewnia niesłychanie silną i niezawodną pracę urządzenia przez wiele lat. Pełne bezpieczeństwo obsługi zapewnia regulowane sprzęgło przeciwzgnieceniowe oraz możliwość podłączenia akcesoriów zabezpieczających FAAC, działających przy zamykaniu i/lub otwieraniu (listwy krawędziowe, fotokomórki, itd.).

WSZECHSTRONNOŚĆ
Napęd może być połączony z wałem bramy bezpośrednio lub poprzez dodatkową przekładnię łańcuchową. Obudowa napędu o szerokości 90 mm pozwala na jego zamontowanie nawet w przypadku bardzo ograniczonej przestrzeni bocznej. W przypadku odcięcia energii, brama może być obsługiwana ręcznie, przez użycie szybkiego odblokowania z cięgnem zwalniającym lub w przypadku napędów 540/541V, poprzez ręczne uruchomienie kołowrotu łańcuchowego.

TRZY WERSJE DLA RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ
540 z wbudowaną centralą sterującą 540 BT, przeznaczony do obsługi tylko przy obecności człowieka („dead man”), lub w wersji BPR z prostą centralą sterującą. 541 z wbudowanym enkoderem, z centralą sterującą 578 D — instalowaną w osobnej obudowie, przeznaczony do obsługi w trybie pracy automatycznej i półautomatycznej. 541 TRÓJFAZOWY, z centralą 844T, o podwyższonych parametrach pracy. Wszystkie wersje są dostępne z kołowrotem łańcuchowym lub bez kołowrotu.
Siłownik 540
Dane techniczne siłownika
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy
Parametr
Jednostka
Wartosc
Zasilanie
V
230
Zasilanie silnika
V
240
Moc znamionowa pobierana przez jeden silnik
W
50
Pobór prądu jednego silnika znamionowy
A
2
Stopień ochrony
IP
44
Temperatura pracy
°C
- 20 + 50
Intensywność pracy
cykli/dobę
300
Ciężar jednego siłownika
kg
5
Ciężar maksymalny skrzydła
kg
200