WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS

Home
O nas
Regulamin zamówień
Kontakt

POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
KLED24
Lampa ostrzegawcza
zasilana 24 V A.C./D.C. - 25W

Błyskotliwa lampa ostrzegawcza


Niezawodność i nowoczesny wygląd lamp KIARO zapewniają wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji.

DANE TECHNICZNE:

Typ KLED24
Stopień zabezpieczenia IP54
Zasilanie 24 V A.C.
Wymiary 130 × 170 × 76 mm
Moc żarówki 2 W  
Cykl pracy 50%
Temperatura pracy -20°C min. +55°C max.
Materiał ABS - poliwęglan
  • Co więcej, diody LED sygnalizują włączone funkcje. NAKED wyposażony jest w czujnik temperatury, który dopasowuje się do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia. Siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na kilku poziomach.
  • Podobnie, jak większość siłowników Nice, NAKED ma zaawansowane funkcje autodiagnostyczne – za pomocą mrugnięć lampy sygnalizowana jest odpowiednia niesprawność systemu lub błąd połączeniowy. Z kolei system wykrywania przeszkody pozwala na przerwę w funkcjonowaniu systemu automatyki, kiedy dowolny przedmiot znajduje się na drodze pracy bramy. Przy zastosowaniu akumulatora awaryjnego PS124 możliwa jest praca systemu nawet w przypadku braku w dostawie energii elektrycznej. Przy dłuższej przerwie możliwe jest wysprzęglenie siłownika. Akcesoria służące do tego można zamontować na dowolnej stronie słupka lub wewnątrz posesji.
Lampa ostrzegawcza - KLED24
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy