WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS


POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Postanowienia ogólne
Sklep bramy24.pl obsługiwany przez firmę Automatyka I Doradztwo Serwisowe Mirosław Rostankowski Aleja Krakowska 14 05-820 PIastów zwaną dalej bramy24.pl
Warunki dokonywania zakupów
bramy.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.bramy24.pl

Oferta i realizacja zakupów
W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pragon, lub na życzenie klienta faktura).
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.
Wszystkie ceny podawane w sklepie bramy24.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.
Warunkiem realizacji zamówienia jest przedpłata wysłana bezpośrednio na nasze konto bankowe :
ING Bank 34 1050 1924 1000 0090 9151 6865 
Istnieje tez możliwość zapłaty w sklepie interenetowym bramy24 prowadzonym poprzez serwis www.allegro.pl

Reklamacje i gwarancje
Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli bramy24.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dokonania tranzakcji zakupu.

Zwroty
Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.
Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: biuro@bramy24.pl

Postanowienia końcowe
bramy24.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@bramy24.pl
Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane bramy24.pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków.
wyślij zamówienie 
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy