WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI
PPOŻ
SERWIS

Home
O nas
Regulamin zamówień
Kontakt

POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505                               POTRZEBUJESZ SERWISU 24H DZWOŃ DO NASZEGO SERWISU TEL. 695 505 505NASZ SKLEP INTERNETOWY
RUN 2500
      z inwerterem
Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 2500 kg, zasilanie 230V, silnik 3x400V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS, z inwerterem umożliwiającym dokładną regulację prędkości i wydajności pracy napędu. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Idealne do zastosowań przemysłowych.
Inteligentny:
inwerter umożliwia zasilanie i uruchamianie silnika trójfazowego (3x400V) prądem jednofazowym 230 V. Dodatkowo, poprzez zmianę częstotliwości napięcia zasilającego, pozwala na regulację prędkości bramy w granicach od 8,2 m/min do 15,4 m/min. Pozwala to optymalizować  obciążenie napędu oraz zapewnia maksymalną wydajności pracy.
czujnik temperatury reguluje moc silnika w zależności od warunków pogodowych oraz koryguje próg zabezpieczenia termicznego i intensywność wewnętrznego chłodzenia
funkcja autoprogramowania, dzięki której siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy, czyli pamięta jak brama maksymalnie może się otworzyć przy każdym ruchu
Bezpieczny:
napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie.
funkcja autodiagnozy, dzięki której lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu i ilością mignięć określa typ błędu
funkcja stałej kontroli podłączonych urządzeń
przeciążeniowy system wykrywania przeszkody
system weryfikujący obciążenie podłączonych do niej siłowników (amperometryka) - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu.
Elastyczny:
możliwość zsynchronizowania pracy dwóch siłowników
kilkupoziomowa regulacja pracy napędu
obsługa dwóch lamp sygnalizacyjnych
funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.  
Silownik run 2500 z inwerterem
Parametr
Jednostka
Wartosc
Zasilanie/Zasilanie silnika
V
230/24
Moc znamionowa pobierana przez silnik
W
600
Pobór pradu silnika
A
2,7
Stopień ochrony
IP
44
Moment obrotowy nominalny (Moment obrotowy
Nm 
30
Predkosc bramy
Nm
0,14
Waga siłownika
kg 
24,5
Ciężar maksymalny bramy
kg
2500
Temperatura pracy
°C
-20 - 50
Intensywność pracy   
cykli/dobę
250
Długosc maksymalna bramy
m
18
Dane techniczne siłownika
Came Polska - bramy24
MHouse Polska - partner bramy24
Nice Polska - partner bramy24
Bramy24 - sklep internetowy